[]

arabanın altını vurdum :(

merhaba arkadaşlar, sorum olacaktı yardımcı olursanız sevinirim:

1-) arabayı park ederken altını kaldırım taşına vurdum o andan itibaren direksiyonu çevirince ve frene basınca arabanın altından ses geliyor. bu bir sorun teşkil eder mi? bu şekilde sürmeye devam etsem ilerde sıkıntı yaşar mıyım?

2-) araba 2016 model i20 acaba yetkili servise götürsem garanti kapsamında bu sorunu hallederler mi?

 
1- evet, bir ustaya göster. muhtemelen ön takımı vurmuşsun.

2- hayır. vurmak garanti kapsamına girmez. bir ihtimal kasko beyan ile yapabilir. sormak lazım.
  • babilbaligi  (27.06.19 12:00:19) 
Bu şekilde kullanmayın kendinizi tehlikeye atmayın. Kaskodan ya da trafik sigortasından kaza yaptımdiye yaptırmanız mümkün sigortacınıza danışın.


  • gatherer  (27.06.19 12:01:06) 
garanti kapsamına girmez. acil git sanayiye alt takımlara zarar verdiysen sıkıntı olur.


  • mikahakkinen  (27.06.19 12:01:13) 
yeni direksiyon kutunuzu güle güle kullanın :(


  • gerenkyok  (27.06.19 16:16:21) 
Yürüyen bir aksamı çarpmışsınız. Ne kadar hasar var bakılmadan bilinmez. Garantiye girmez, o yüzden işinin ehli bir özel servise/ustaya götürebilirsiniz ama garanti bozulur mu bilemem.

Böyle kullanmayın hayat şakaya gelmez.
  • Trene çelme atan adam  (27.06.19 17:01:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.