[]

horlama için hangi doktor

gidiliyor?
kbb mi? 
Evet KBB.


  • Beherit  (27.06.19 09:20:02) 
bazı hastanelerde horlama polikliniği de var.


  • reanarchy  (27.06.19 09:45:32) 
eger basit bir cozumu varsa kbb uygundur, burunda et vb. gibi. ama ben o tarz operasyonlardan sonuc alamadim.

ozel uyku klinikleri var butceniz uygunsa bir kac gece orda kaliyorsunuz test falan yapiyorlar. bence denenebilir keza horlama gercekten ciddiye alinmayan ama bir o kadar da onemli bir saglik sorunu.
  • tanaka  (27.06.19 11:52:08) 
Kbb hekimi de uyku laboratuvarına yatırabilir bir gece. O yüzden önce kbb uzmanı.
Burunda et vb varsa zaten kolay.
Kilo varsa sadece kilolar gitmeden genelde gitmiyor yalnız o horlama.
  • Trene çelme atan adam  (27.06.19 16:22:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.