[]

Saatte 100 gr kilo kaybetmek

Oda sıcaklığının normal derecelerde oldu bir yerde oturur pozisyonda saatte 100 gr kilo kaybı yaşamak sizce normal mi?

Bu kaybın çoğunluğunu direkt olarak su kaybı olarak mı düşünmeliyiz?


 
kilo vermenin temelinde vücutta harcanan enerji sonucu oluşan karbondioksitin vücuttan dışarı atılması yatar. onun da yolu nefes vermektir. düzgün nefes vererek bile aslında kilo verebilirsiniz ama 1 saat gibi kısa bir sürede 100 gr gibi bir miktar çok çok fazladır.

oda sıcaklığı da normal ve hareketsizseniz bu durum çokta normal değildir. kişinin genel sağlık durumunu bilmek gerekir
  • avatar is back  (26.06.19 23:26:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.