[]

CHP'de ikinci bir Ekrem İmamoğlu var mı?

Şu an çoğunluğun bilmediği ama kucaklayıcı, muhafazakar kesime de yakın, kısacası İmamoğluna benzeyen biri veya birileri var mı? Belediye başkanı olur, il~ilçe başkanı olur, milletvekili vs olur.
 
İnce ?
Cuma namazına gidiyor, ailesi tesettürlü vs.

  • kanlakarisikyagmur  (26.06.19 21:57:17 ~ 21:57:26) 
O saylanmaz bence. Daha sert dili var onun.


  • kerkük zindanı  (26.06.19 22:06:32) 
İmamoğlu sempatik bir samimi bir insan. Göz önündeki partilileri düşünüyorum ve onun gibisini göremiyorum.


  • alko ikarus  (26.06.19 22:13:14) 
İnce’de namaz, tesettur falan samimi bile olsa satin alinmiyor cunku neresinden baksa standart raki masasi chpli havasi var. Yuzde 30dan fazla oy alamaz.


  • pofudukayi  (26.06.19 23:00:50) 
ince ulusalcı ondan kucaklama beklenmez. chp de bu tarz adam çok. namazında niyazında çok chpli var.


  • mikahakkinen  (27.06.19 01:00:22) 
Mansur ve Hatay B.B Başkanı var en yakın örnek. Sağdan oy alıyor hep.

İkiside MHP kökenli aslında.
  • ihanet kac kisilik  (27.06.19 05:52:30) 
düne kadar imamoğlunu bilen tanıyan trde kac kişiydi. elbette vardır bilmediğimiz. mesela yaşı buyuk olmasa buyukersen. bu tepedeki cok bilmişleri görüyoruz biz genelde. aşağıya indikçe ne cevherler vardır.


  • cptxxx  (27.06.19 11:37:51) 
Kütahya milletvekili daha önce akpden aday adayıydı shshs

Içki içmez kütahyalı da sever. Ki yani düşünün adam asim gündüzden sonraki ilk chp milletvekili şehirden çıkan.
  • kljgslsdkjsd  (27.06.19 11:41:50) 
chpde anaplıdan bol ne var?


  • Whily  (27.06.19 17:57:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.