[]

Hayattan en ufak bir zevk almıyorum.Seçeneklerim neler ?

fikirleri alayım.
 
Hobi edin
Arkadaşlarınla buluş görüş dışarı çık
Turlara katıl
Psikiyatriste git
  • cemallamec  (26.06.19 21:38:13) 
Kendini tanı. Muhtemelen halsiz de hissediyorsundur sen kendini. Yoga veya esneme egzersizleri yap, yahut sana enerji veren spor dallarını yiyecekleri keşfet, uykunu güzel al. Saģlıklı hissettiğin zaman arzularında oluşuyor. Hatta 24 saat sana yetmiyor bile.


  • for day to break  (26.06.19 21:44:14) 
Motosiklet
Adrenalin sporlari

  • integral almayi bilmeyen muhendis  (26.06.19 21:45:42) 
spor, omega3, iyi bir kan tahlili yaptirmak, bol su tuketmek ve terapi.


  • orpheus  (26.06.19 22:12:16 ~ 22:12:29) 
Beklemede kal. Hobi mobi kurtarmaz seni, hikaye onlar.
Bu durumda yapacağın tek sey zevk almamayi kabullenip bu sekilde beklemede kalmak. Yarin bir gun beklemedigin seyler olup hayattan zevk aldırmaya baslayabilir hic yoktan. Ne zaman ne olacagi belli olmuyor.

  • stavro  (26.06.19 22:50:38) 
Karşı cinsle yakınlaş.


  • neymis  (26.06.19 22:56:18) 
@stavro +1

bebek adımlarıyla acele etmeden ve amacın zevk almak olmadan bir şeyler yapmaya başlarsın eninde sonunda. Merak ettiğin, ilgini çeken şeyi yap demiyorum çünkü böyle bir durumda ilgini çeken bir şey olmaması gerektiği kanaatindeyim. Zevk alıp almadığını raporlamadan, birazcık kafanı eğerek takıl.
  • paco de lucia  (27.06.19 01:57:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.