[]

Et pişirmek

Evde bir vejetaryen birey varken et yemek isteyen kişi, et yemeyeni rahatsız etmeden, mümkünse kokutmadan etmeden nasıl et yer sağlıklı ve en ekonomik şekilde?

Dışardan göğüs ızgara söylemek geliyor aklıma ama sadece öyle satan yok, yemek menù olarak satılıyor genelde. Kasaptan hazır köfte alsam, pişirilmiş o olabilir mesela. Ama tavuk daha ekönömik.
Tavuk şiş söyleyip lavasini mi yemesem?

 
(Mobil editi) şuna da bi yorumunuzu alırım : www.eksiduyuru.com


  • neynep  (26.06.19 18:24:04) 
fırında tavuk göğüs veya köfte pek kokmaz. haşlama tarzı şeyler koku yapar genelde.


  • Muvaffakiyetsizleştiricileştiriveremeyebilece  (26.06.19 20:10:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.