Kapalı otoparkta mahsur kalan kedi

Şirketin katlı kapalı otoparkında zemin seviyesinin çok altında ufakça (ben kendim bir türlü göremedim) bir kedi var.

Sürekli miyavlıyor, park halindeki arabaların altından içlerine kaçtığı için bir türlü ele geçiremiyoruz.

Bugün üçüncü gün. Çıksın diye ton balığı, kedi maması, süt, su aklımıza ne geldiyse arabaların etraflarına bıraktık.

Arabaların camlarına, kedi olabilir çalıştırmadan önce bir bakın diye yazılar da koyduk.

Bugün itfaiye üçüncü kez geldi. Şimdi kedi kapanı diye bir şey kuracağız diyorlar.

Pisi pisi çağırmakla filan ortalığa çıkmıyor, ortalık sessizleşince miyav miyav diye ağlamaya başlamasından hala oralarda olduğunu anlayabiliyoruz.

Önerisi tecrübesi olan var mı?

Tecrübemde var önerimde var google a canlı
yakalama kapanı yaz ben şimdi bir videosunu
gönderiyorum

youtu.be

Pahalıdır 400 600 arası vardır ama kesin
Çözümdür pet shoplar satmaz çok az yerde
Satılır ya da internet üzerinden alacaksın ya da
Birinden ödünç alacaksın bazı belediye
Veterinerliklerinde vardır otoparkın olduğu
ilçenin belediye veterinerliğine git durumu
anlat ödünç vermezler belki bir elemanı
kapanla birlikte gönderirler içine et konuyor
ağzı açık bırakılıyor acıkınca eti yemek içn
kapanın içine giriyor dipteki eti yemek için
kapanın ortasındaki ağırlık sensörlü pedala
basıyor kapan kapanıyor kedi içinde kalıyor

Muz cumhuriyeti olmasak sokaklarda kedi köpek olmazdı ama muz cumhuriyetiyiz yapacak hiçbir şey yok

Yazıklar olsun kimse cevap yazmamış

Kedide son durum nedir
  • hepkosturmaca  (26.06.19 21:21:14)
itfaiye kedi kapanı ile kediyi yakalayıp götürdü.

benzer bir nedenle arama yaparken görenler için cevap yazayım dedim.

en azından sarıyer itfaiyesi'nde böyle bir techizat ve deneyim var.
  • nop  (27.06.19 21:15:19)