[]

Kadınlara- Yazlık Elbise Sorusu

Günlük giyim için dizüstü, hafif renkli ya da düz şık yazlık elbise arıyorum.

Benzer markalar Massimo Dutti- Journey aralığında olabilir; ancak özellikle Massimo'da bu sezon topuğa kadar uzun ürünler var. Zara da olabilirdi ama 2-3 sezondur TR'deki kumaş kalitesi çok düşük gibi geliyor. Lacoste çok spor ve pahalı. Network'ün tasarımlarını beğenmiyorum.

Siz neler yapıyorsunuz güzel insanlar?

PS. Trendyol demeyin lütfen :)

Teşekkürler:)

 
mango <3

bir de twist tabii.
  • fragile lady  (26.06.19 14:20:29 ~ 14:22:55) 
Benim çok şık olmayan ancak işi kaldırır nitelikte elbiselerim hepsi hnmden yahut mangodan. Hnmin kalitesine referans olamam ama iş için uygun elbiseleri var.


  • okuyamıyom ben ya  (26.06.19 14:23:10) 
Chima diye bir marka var, elbiseleri güzel oluyordu iş kadını için. Şimdi baktım internet sitesine, gündelik elbiselere ağırlık vermişler ama belki siz bulursunuz zevkinize göre birşeyler.


  • curukturpkokusu  (26.06.19 14:41:17) 
İşe giyim elbisesinde Fabrika ve Network'ü ilk iki sıraya yerleştirir üçüncü sıraya da M&S'ı koyarım.


  • SiyamkedisiZorro  (26.06.19 14:45:48) 
Fiyat performans oranı olarak başarılı bir marka olmasa da İpekyol olabilir.


  • marla is in my head  (26.06.19 15:58:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.