Gmail hesabı - virüs sanırım

Merhaba,

Hem android telefonumdan hem de macbook chromedan gmail hesabımla oturum açınca google aramalarımda, maps aramalarımda herhangi bir sonuç getirmiyor. aradığınız döküman bulunamadı falan diyor. Oturumu kapatınca hem googleı hem de mapsi sorunsuz kullanabiliyorum. Nerede sorun vardır sizce? Nasıl çözerim? Örnekler aşağıda :(

eksiup.com

başka browserlarda da aynı durum söz konusu mu?

  • false pretension  (25.06.19 23:45:17)
Yok, sadece chromeda mevcut. Onda da sadece gmail hesabım açıkken yapıyor bunu. Kapatınca düzeliyor.

  • cokponcik  (25.06.19 23:49:04)
chrome'daki bir eklenti buna neden oluyor olabilir. eklentisiz çalıştırıp tekrar deneyin.

  • false pretension  (26.06.19 00:12:41)
kesin şu mavi büyüteçli eklenti yapıyor onu. içime doğdu.

  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (26.06.19 09:19:26)
ben mi yanlış anladım bilmiyorum ama login olduğunuzda sonuç gelmiyor demişsiniz. fakat paylaştığınız ekran görüntülerinin ikisinde de sağ üstte login olduğunuz anlaşılıyor, ancak birinde arama sonucu geldiğini görüyorum (izmir araması).

  • givemesomesubstance  (26.06.19 09:35:49)
Doğru ikisinde de oturum açık konumda. Aslında İzmir aramasında da sonuç gelmiyor ki. Sadece konum geliyor bakın. Web araması yapmıyor yani nedense. Çözemedim henüz..

  • cokponcik  (26.06.19 21:29:23)