[]

üç kağıtçı emlakçı

başka şehirde yaşadığımdan eskişehirdeki evimizi emlakçı aracılığıyla kiralattık. emlakçı, kiracıdan 1 ay kira ve aynı miktar (700er tl) artı kendine 700tl komisyon almış. 25 gundur göndermiyor. hergun göndercem abi, gönderdim abi deyip geçiştiriyor. son gunlerde telefonları da acmıyor. ne yapılabilir. 1400 tl için avukatla tutmayacağımı biliyor üçkağıtçı.
 
Maliyeye şikayet edin. Sonuçta bir hizmet aldınız, size fatura vermek zorunda. Whatsapp yazışmaları varsa ekran görüntülerini de dilekçeye eklersiniz


  • cevizli incir  (25.06.19 21:52:50) 
@cevizli incir savcılık yada polis düşünmüştüm ama maliye de mantıklı.yalnız vermicem demiyor. siz beni ne sandınız vercem abi, her gun ne arıyon abi. ben dolandırıcımıyım abi diyor :)


  • cptxxx  (25.06.19 21:57:31) 
bir mühlet ver. mesela bugün 25 i 28 i hesapta olsun gibi. olmazsa maliyeye haber verirsin.


  • silver apple  (25.06.19 22:44:16) 
eskisehirde oturan birini gonder arkadasın vs
her gun gitsin dukkanda sabahtan aksama kadar otursun

  • kingcyrax  (26.06.19 10:02:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.