[]

Bu kuşa ne oluyor?

Arkadaşımın ofisine hediye olarak gelmiş fakat aynı gün bu halde bir tepki veriyor, klimadan etkilenmiş olma ihtimaline karşı oda sıcaklığı olan bir yere aldık. türü norveç kanaryası.

streamable.com


 
redditte sorsaniza bir.


  • black fridayde bos kutuya talim eden adam  (25.06.19 20:30:16) 
La ayağı peceteye takılmış hayvanın. Altına peçete değil gazete ya da a4 koyun. Hatta koymayın.


  • cizgilerebasancocuk  (25.06.19 20:30:27) 
Tirnagi uzun oldugu icin yerdeki rulo kagida takilmis. Onu kurtarmaya calisiyor.
Kafesin altina bu tur seyler koymamak lazim. Arada ya didik didik edip yiyorlar ya boyle durumlar oluyor. Hic bir sey koymayin o yuzeye.

  • nax  (25.06.19 20:33:55) 
Elime aldığımda da çırpınıyor, kağıtla bir alakası olduğunu düşünmüyorum ama kağıdı aldım içinden a4 kağıdı koydum.


  • kvlknctk  (25.06.19 20:37:20) 
altındakini değiştirin bakalım.

farklı yerlerde de benzer tepki gösteriyor mu? masa üstü, tutunma çubukları vs. gösteriyorsa nörolojik bir problem olabilir. öyleyse hekime danışmanız gerekecek.
  • unique hint kumasi  (25.06.19 20:38:44) 
Bakamadım ama kuşu genel olarak klimalı, esintili ortamda bırakmayın. Hemen etkileniyor onlar. Kuşu öyle hava akışlarından korumanız lazım. Esinti gelmesin kuşa.


  • snape i başından beri tanırım  (25.06.19 23:49:44) 
kuş öldü arkadaşlar.


  • kvlknctk  (03.07.19 19:35:28) 
veterinere götürmediniz mi :(


  • meldaras  (03.07.19 19:59:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.