[]

teknoloji ürünlerinde türkiyede ikinci el piyasası

var mı? mesela laptop, telefon gibi şeylerde? benim bildiğim eskiden herkes sıfır alıyordu ama son zamanlar hakkında pek bilgim yok. nasıl son durum?
 
letgo,sahibinden,donanımhaber. kıyafetlerini de satıyor insanlar artık dolap gibi uygulamalarda.
Ben pc malzemeleri aldım ve sattım. 1-2 hafta içinde çoğu şey satılıyor.

  • bahoho  (25.06.19 19:47:06) 
Ölücü çok fazla ama satılıyor


  • dieselsingle2  (25.06.19 20:02:52) 
Baya var, çok güzel satılıyor. Tüm eski cihazlarımı satıyorum genellikle.


  • roket adam  (25.06.19 20:55:35) 
hurda fiyatına power supply, harddisk ve ekran kartı almıstım eski masaüstü bilgisayardaki arızalı bilesenler için. bozuk gelse de kıyılacak bir paraydı. şaşırtıcı bir şekilde hepsi çalışır halde geldi. ama yüksek fiyatlı ürünlerde yüz yüze görüsüp ürünü elinize almanız gerek bence.


  • alwayschargeneverbend  (25.06.19 21:10:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.