ford fiesta 1.25 trend alınır mı?

merhaba arkadaşlar bu aralar araç bakıyorum ve tanıdıktan 2011 model 1.25i benzinli fiesta trend paket araç bulduk. 80.000 km ve araçta değişen, boya, kaza, kayıt hiçbir şey yok. lastikleri yeni değiştirdi.

42.000 lira istiyor. sizce alınır mı ? genellikle şehir içi yılda iki kere şehir dışı kullanacağız.

aynı aracı kullanan ve onu alma buna bak diyecek arkadaşlardan yardım bekliyorum.

alınır çok sıkıntı yapacak bir araba değil.

  • mikahakkinen  (25.06.19 15:32:32)
Fiesta araba olarqk iyidir ama trendi bombostur. 1.25 gercekten hantal. İdare edilecek kadar bile degil. Hele bir de beyaz renk ise satilmiyor da kolay kolay. Corsa falan bakin. Yabda 1.4 tdci olanına Fiestanim

  • deveyi diken adamin ta kendisi  (25.06.19 15:52:43)
yakıt konusunu senin için bir kriterse alma. 1.25 fiesta, 1.2 corsa çok çok yakar ve yakmasına rağmen çok iyi de gitmez. bence turbo beslemeli bir araç bak derim. polo, ibiza, clio falan o modellerde turbo benzinli bulabilirsin.

Ayrıca genelde trend donanım ve beyazlar kirama şirketleri tarafından da tercih edildiğinden aracın geçmişini iyi sorgula.
  • kraldan cok kralci  (25.06.19 16:23:55 ~ 16:25:25)
@kraldan cok kralci

yakıt konusunda şehir içi 7.5 litre deniyor, ben bir müddet kullandıktan sonra tüp taktırmayı düşünüyorum. atmosferik motor için 1.2 veya 1.4 arasında bir fark yok. tsi motorlarda tüp takmak sıkıntı olduğu için açıkçası atmosferik motor bakıyorum. baktığım araç gri renk ve sahibini tanıdığımdan aracın geçmişi ile ilgili bir sorun yok.

kafamı karıştıran hantal olarak bahsedilmesi buda kişiden kişiye göre değişiyor diye anlıyorum. en iyisi deneme sürüşü yapmak.
  • allahinadiylaoku  (25.06.19 16:41:28)
alacaksanız aynı kasa 1.6 atmosferik alın bence yakıt olarak 8.5-9 yakıyor ama en azından basınca yürür

  • milletin efendisi olmaya gelen adam  (26.06.19 00:59:42)
Kisiden kisiye degisme eşiğinin altinda bir hantalligi var hocam. Ben 1.2 atmosferik çok araba kullandim. Boylesini görmedim. Sanzimanla da ilgili sanirim. İvmelenmemeyi gectim bir sey tutup geri cekiyor sanki.

Tek bir tane de kullanmadim. Hepsi öyleydi 1.25 fiestalarin.
  • deveyi diken adamin ta kendisi  (26.06.19 02:21:49)
1.85 den uzunlar içine hiç bir şekilde sığamaz. onun dışında iyi bir araba diye düşünüyorum

  • atatapiti  (26.06.19 12:27:26)
2015 1.25 kullanıcısıyım.

araç durduğu yerde çok karizma. hareket edince gitmiyor maalesef. düzlük yerde tek başınıza kullanırken keyif verir.

test ederken 3 arkadaş bir rampa çıkmaya çalışın demek istediğimi anlayacaksınız.

kalitesi, ses sistemi, direksiyon çevirmesi çok zevkli araç, sırf motoru yüzünden soğudum değiştireceğim. yollarda gördüğümüz çoğu modelli araç turbolu. bu araç 2000lerin motor teknolojisinde kalmış, arkadan gelen herkes ama herkes yol istiyor turbosu olan dizel/benzin bir araç alacağım. yetti bana..
  • gerenkyok  (26.06.19 13:04:34)
Fiesta degerini koruyan arac. Satilmaz demisler de fiesta tutulmayan bir araba degil ki. Gayet de satilir. Her paketi satilir fiestanin.

  • stavro  (26.06.19 13:06:48)
2.0 litre altı araba, araba değildir kanımca

  • dokuzeylul  (26.06.19 13:18:57 ~ 13:19:15)
arkadaşlar arabayı aldım, belirttiğiniz gibi çok seri bir araba değil ama kullanılmayacak gibide değil. istanbulda şehiriçinde kullanılabilir. uzun yolda yaptım, alacaklara ışık tutması için yazıyorum.

  • allahinadiylaoku  (10.12.19 10:31:33)