Hangi sitede ev bakmak gerekir ya?

levent'e vs. yakın olan (şuan şişlideyim 15 dakikada işte oluyor eşim, bu süre 25 dakikayı 30 dakikayı pek geçmesin istiyorum. ama esneyebiliriz),
içinde enaz 120m kare net 3+1 veya 4+1 daireler bulunan,
odalarının şekli ince uzun değil, adam gibi kare/kareye yakın dikdörtgen olan ortasından kolon molon geçmeyen, üçgen odası bulunmayan,
doğru d üzgün bir mutfağı ve yeni bir banyosu olan

sitede ev bakıyorum. nereye bakmam gerektiğini de bilmiyorum.
türkiye'deki müteahitler öyle şerefsiz ki, düzgün şekilli ev bulmak imkansız .şuanki evimin t üm odaları kare, hepsi ideal boyutlarda ancak park yeri vb. sorunlar yüzünden taşınmak istiyorum. (mutfakla banyosu da bir tık eski kalıyor çünkü)

bir çok yere baktım, hep evlerde ya bir tane yatak bile girmeyecek bir oda var. (bizde tüm odalar geniş olmalı. bir odayı ben home office olarak kullanıyorum) ya üçgen gibi yamuk yumuk şekilli bir oda oluyor, ya da mutfağı banyosu kusurlu oluyor.

tüm hepsini birden karşılayan ev bulamadım hala.

bakmamı önereceğiniz bir site var mı?
gazeteciler sitesine falan baktım, istediğime en yakın onlar görünüyor ama onu da bilemedim.

gazeteciler sitesine bakacaksınız tabi ki, neden bilemediniz? akatlar biraz köy yeri gibi toplu taşıma açısından ama araç varsa go for gazeteciler sitesi. bütçe yükselebiliyorsa gazeteciler sitesi etrafındaki siteler zaten çok güzel.

  • evde liyakat kalmamis  (25.06.19 10:19:13)
gazeteciler +1 demeye geldim.

  • istanbul kanatlarimin altinda  (25.06.19 10:25:22)