[]

İnmeyen 40 Derece Ateş

Selam,

Üç gündür geceleri kıvranıyorum. Bir sefer sağlık ocağı, üç kere hastaneye gittim. İğne yapıp antibiyotik ve parol verip yolluyorlar.

Da düşmüyor bu ateş.

Evde yalnızım.

Ilık duş alıyorum arada, Parol’le destekleyince 38’e falan düşer gibi oluyo sonra tekrar 39 üstü.

Annenizden bildiğiniz mucize önerileriniz var mı? Buz koy falan gibi?

 
gecmis olsun hocam. ilaclarin yaninda ter atmaya yardimci yontemler ise yarayabilir, sicak corba gibi.


  • hi there  (24.06.19 22:02:35) 
Ilık değil soğuk duş al. Ilık ile başla yavaş yavaş düşür ısıyı. Daha rahat olur. Yatarken falan başına bacaklarına koltuk altına ıslak bez koy. Arada ıslat tekrar. Suyun içine Biraz sirke dökebilirsin.


  • reanarchy  (24.06.19 22:14:22) 
Sirke karistirilmis su, sudan daha etkili oluyor. Yalniz kalmayabiliyorsan, bakacak biri varsa super olur. Son care su ve buz doldurulmus kuvete girmek oluyor ama birden degil de yavas yavas vucudu alistirarak. Hastaneye yeniden gitmek hepsinden iyi olur.


  • kakalamar  (24.06.19 22:44:14) 
O ateşin sebebini bulmaya bak hocam, düşürmek icin ılık duş, sirke , parol vs işe yarıyor


  • primetime  (24.06.19 23:20:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.