[]

Bulut depolama

200-300gb kesin, en fazla 500gb bir alana ihtiyacım var. çok kullanmayacağım ama silinmesini istemediğim dosyalar var.

siz bu tür bir durum için ne kullanıyorsunuz? hangi servisi kullanıyorsunuz?


 
gdrive, 1tb


  • vladimirdökümov  (23.06.19 13:33:52) 
yakın bir zamanda baktığımda TL fiyatı olarak en uygunu google drive.

fakat bence bu işin kralı dropbox'dır. windows desktop uygulaması çok stabil ve düzgün çalışıyor. pek çok mobile app ile entegre (mesela ms office uygulamaları). fakat yerel bir fiyatlandırması yok. dolar üzerinden ödüyorsunuz. fiyatları yüksek.
  • maden suyu  (23.06.19 13:36:38) 
ben google drive kullanıyorum 100 gb'lik. şuan için memnunum. cebimden para çıkmıyor çünkü zamanında google'ın anket applikasyonuyla baya bi para kazanmıştım. sadece google play üzerinden harcayabiliyorsun.


  • false pretension  (23.06.19 14:19:19) 
google drive için ufak bir not: mobil uygulamadan alan satın almak için "depolama alanı satın alın" kısmına gelince fazla fiyat çekiyor. internet sitesinden yapınca google one adı altında daha ucuz fiyat çıkıyor.


  • solitude ov the lonliest star  (23.06.19 14:49:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.