sandık kurulu üyesinin saçma hareketleri ?

arkadaşlar az önce oy vermeye gittim. sandıkta tam pusulamı aldım. sandık kurulundan biri bana "pehlivan mısın ?" dedi. dedim ne diyorsun, ne şimdi bu. sonra el kol hareketleriyle kalıplı olduğumu belirtir hareketler yaptı. değilim dedim, ne şimdi bu dedim. sonra içimden neyse şu oyu vereyim sıkıntı çıkmasın dedim. eko başkana basıp çıktım.

aklıma takılanlar var:

böyle kritik bir seçimde bu şahıs neden bana böyle bir soru soruyor. ben bu şahsın motivasyonunu anlamadım. artık herşeyden kıllanır oldum. her oy vermeye gelen vatandaşın fiziksel özelliklerine göre böyle şakalar yapmakla ne amaçlamaktadır sizce ? burada art niyet varmıdır ?

Iltifat etmeye calismis adam, salla gec ya.

  • güneyli çocuk  (23.06.19 10:35:19)
Adam süzme salak, art niyetli davranacak kadar zeka barındırdığını düşünmüyorum.

  • dont eat me  (23.06.19 10:47:03)
abi bunda bir şey yok; üzerinde düşünülecek bir konu değil. bir an önce unut, kafana takma, canını sıkma.

  • sfteses  (23.06.19 10:56:37 ~ 10:56:51)
yarın sabah erkenden savcılığa suç duyurusunda bulunun

  • vladimirdökümov  (23.06.19 11:05:39)
"her oy vermeye gelen vatandaşın" - bugün konuştuğu ilk insan sen olabilirsin, bilmiyoruz, etiketlemek doğru değil.

yaptığı çok uygun sayılmaz ama altında bir şeyler aramanın veya büyütmenin de anlamı yok bence.
  • celeron 300a  (23.06.19 11:11:55 ~ 11:12:37)
TCK 122/4, 173/3 maddelerinden yarın savcılığa gidin.

  • dolan dolmuş  (23.06.19 11:24:49)
Oy kullandıktan sonra sen de dangalak mısın deseydin.

  • (s)AINT  (23.06.19 12:04:42)
Osuruktan nem kapmışsınız bence.

Kalitesiz espri anlayışı olan bir adammış işte o espriyi yapan. Hepsi bu.
  • levpontryagin  (23.06.19 12:24:46)
Hayırdır lan kardeş sen bize iş mi koyuyon deseydin :D

  • skyhan  (23.06.19 12:34:15)
Öffff amma sorunlusunuz ya

  • somethinginthewayshemoves  (23.06.19 12:41:43)
Aynı benim babam. Densizlik bazılarında doğal karakter. Kızmakta haklısın da çok var böylesi taktığına değmez. Bir dahakine hayırdır iş mi koyuyorsun de +1

  • windows95  (23.06.19 16:22:47)
Belkide seni iyi bir insan görmüştür. Sıcakkanlı davranmak istemiştir.

  • komando kani var bende  (23.06.19 16:51:15)