[]

puzzle yapıştırma - Bant

merhaba, puzzle yapıyorum yer yok saklamak için karton üstüne streç film yapıyorum falan filan kötü bir çözüm.

bir videoda gördüm kız arkasından bant ile yapıştırıyor. kalınca bir bant bantın eni 5 parmak kalığında falan bir kaç şerit ile 1000 lik puzzle yapıştırabiliyor.

bizim koli bantları bu iş için uygun değil.

tekrar bantı çıkardığımda parçalar zarar görmesin karton parçalar zedelenmesin ki tekrar yapabilelim.

böyle bir bant var mı ?

kağıt yapıştırmak için kullanılan ama çok güçlü olmayacak çıkartınca yüzey çok az zarar görsün bir de enli bir şey olursa kalın bir bant çok iyi olur.

teşekkürler.

 
ben puzzle yapistiricisi olmadiginda bildiginiz koli bandi yapistiriyorum arkasina, 10 seritte filan halloluyor ama tek seferlik.

puzzle yapistirici ile galiba sökülebiliyor ama eskisi gibi olmaz, yapis yapis olur.

bant degil ama direkt puzzle mat denen seyler var. onlarla koruyabilirsiniz.
  • black fridayde bos kutuya talim eden adam  (22.06.19 20:20:41) 
kağıt bantları denediniz mi?


  • leandroux  (23.06.19 00:12:01) 
  • brkylmz  (23.06.19 00:32:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.