Horultu (çok zordayım)

Yahu arkadaşlar,

Cidden çok zordayım, deliricem, sabah sabah kim okur da yol gösterir bilemiyorum.

Bir süreliğine aynı oda (ofis gibi, tek oda zaten) içinde bulunmam gereken bi arkadaşım var. Severim de keratayı, gündüzleri sessiz sakin zararsız bi elemandır. Fakat gece olunca elektrik süpürgesine dönüşüyor mübarek. Yeminle uykumdan uyandım ya, böyle horlanır mı arkadaş! Ne var senin nefes yollarında, canavar mısın nesin, irkilerek uyandım uykumdan. Bu sesle de uyuyamıyorum...

Ama ne olursa olsun uyumak zorundayım. Bu akşam çalışıp kafamı yoğunlaştırmam gereken şeyler var. Bi yol gösterin be! Şu saatte kime dert yanayım bilemedim. Mal gibi bilgisayarın başındayım.

Uyandır derseniz biliyorum ki 5 dk sonra yine aynı şiddette devam edecek. N'apsam ne etsem? Kulak tıkacı nerde bulunur? Bi fayda sağlar mı?

hı?

eczanelerde satılıyor kulak tıkacı, fiyatı da ucuz. alarma filan ihtiyaç duymayan biriysen işini görür. ben kullandığım zaman alarmı duyamıyordum skldjf ondan vazgeçmiştim:\

  • dambil  (06.04.10 08:12:34)
@dambil,

Hemen gidip alıyorum, umarım bu saatte açıktır eczane :(

Belli bi markası falan var mı acep?
  • msb  (06.04.10 08:19:10)
oraya gidiceine kadar bi pamuk falan da deneyebilirsin. kulak tikaci kadar isiniz gormez ama idare eder su an icin.

  • mulayim ters  (06.04.10 08:23:13)
valla uykun benim gibi hassassa tıkacın filan fayda edeceiğini düşünmüyorum..öyle lanet bir şeyki adamı arkadaşına düşman bile eder..çözümsüz bir dert seninki arabada filan yatsan bile daha iyi bence..:)

  • heavysmoker  (06.04.10 10:15:52)
arkadaşına şu burun bantlarından alsan? belki işe yarar.

  • kediebesi  (06.04.10 13:47:33)
3m kulak tıkacı. tavsiye ederim.

  • clementine  (07.04.10 01:39:14)