[]

Atina'da ne yapayim?

Selamlar,

Pazartesi gunu Atina'ya gidiyorum bir haftaligina. Gezip dolasacagim uc bucuk gunum olacak tahminen. Nerelere gideyim, nerde yemek yiyeyim? Kalacagim yer Akropolis yakinlarinda. Havalimanindan metroyla gidiyoruz bir de merkeze degil mi?

Tesekkurler.

 
Havaalanından merkeze metro veya otobüsle gidiyorsun. Otobüs 6 euro, metro yanılmıyorsam 10 euro. Bin otobüse git, zaten aynı sürede varıyorsun. Gayet rahat. Havaalanından çıkınca sağına doğru yürü, orada göreceksin durağı.


  • cay koy geliyorum  (22.06.19 14:18:29) 
akropolis müzesine gidin.


  • sanat guresi  (23.06.19 00:36:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.