altcoin

ne olacak bu altcoinlerin hali.ne zaman artar dersiniz.

btc artarken de düşerken de altcoinler ezilir. Anca btc bir yerde stabilleşecek (bir süre) o zaman diğer coinler artar.

Çoğu coin'in satoshi bazında ezildiğine şahit olacağız. Yani btc arttığı için dolar olarak aynı kalıyor gibi gelecek ama tanesi 300 satoshi olan şey 100 satoshiye düşecek, düştü bile çoğu.

Seneye mayıs gibi btc halving var, ona doğru hep yükseliş gelmiş zaten. Fakat yeni ATH 2020 sonu hatta 2021 diyorum ben. Ayrıca her yerde kritopara konuşulmaya başlandığında teyzeler bakkallar taksiler coin konuştuğunda sat kaç. En iyi sat sinyali.
  • nhk ni youkosu  (21.06.19 14:03:32)
altcoinler ne zaman artar bilmem ama,
bitcoin altları ezip çıkarken hala altlarda durmanın mantıgını anlayamıyorum

  • dafuq  (21.06.19 14:46:16)
Bitcoin 10-12 arasında bekleme yaparsa alt coinler de artar. Satoshi cinsinden istediğiniz yere gelmeyebilir fakat TL cinsinden artış gözlemleyebilirsiniz. Zaten doların artacağını düşünen bir insan ilk 20 deki altcoinlere gözü kapalı yatırıp 1 sene beklese yine kazanır.

  • yüzyıllık yalnızlık  (21.06.19 17:03:15)