reflor düzenli kullanılır mı?

Geçen bir duyuru açmıştım bozuk peynirden sonra meydana gelen şikayetlerim için ne kullanayım diye. (git: 1363088)
Tavsiyeler üzerine reflor aldım ve çok memnun kaldım. Diğer bağırsak sorunlarına da iyi geldi düzene soktu sanki.
Soruma gelecek olursak ben bunu günlük olarak düzenli kullansam bir zararı olur mu? Sonuçta ilaç değil sadece probiyotik ama dozu yüksek ya da uzun süreli kullanımı zararlı olabilir mi?

(bkz: kudret narı)

40 gün düzenli kullan. kesin çözüm.
  • zam sampiyonu domates  (20.06.19 13:07:51)
kudret narı +1

  • baknedicem  (20.06.19 13:25:07)
Doktor değilim ama,
Kişisel deneyimime göre zehirlenme gibi bir durumda reflor sadece semptomları engelliyor. Bir tedavi değil.

  • chavezding  (20.06.19 13:44:56)
Hayır semptomları engellemiyor. Evet tedavi. Lütfen yanlış bilgi vermeyelim.
Hayır düzenli kullanmayın.

  • Trene çelme atan adam  (20.06.19 15:05:30)
Yanlış olabilir verdiğim bilgi evet ama 4-5 gün reflor kullanıp iyilestim zannedip bıraktığım gece acilde serumla kendime gelmisligim var. Şimdiki aklım olsa refloru alır ama doktora da bir an önce gidip antibiyotik tedavisine baslardim.

  • chavezding  (20.06.19 15:50:22)
hayır kullanılmaz. reflor sadece ishal tedavi eder. yanında verilen ilaç ile beraber bitene kadar kullanılır.

  • empty bottle  (20.06.19 16:55:42 ~ 16:56:23)