[]

Bu çiçekleri nasıl beslemem gerekiyor?

i.hizliresim.com
i.hizliresim.com

bu çiçekleri satın alarak ofise getirdim fakat nasıl besleneceği konusunda bir fikrim yok, bazı çiçekler güneşi sevmiyor, mesela kauçuk bitkisini güneşe koymuştum iki gün sonra yaprakları kavrulmuştu. şimdi bunlarda da böyle bir sorun var mı diye merak ediyorum.

güneşe bırakayım mı? ofiste klima var birisini önüne koymak zorundayım yer yok. bu problem yaratır mı? bir de ne aralıklarla su vermem gerekiyor. ayrıca isimleri ne onu da bilmiyorum.

Yardımlarınız için teşekkürler.

 
Yanlis gormuyorsam ilki dracena, bu sekilde bakimini arastirabilirsin


  • rockinside  (19.06.19 23:48:01) 
Salon çiçekleri dolaylı güneş alsa yetiyor. Yani camın ardında direkt cam önünde olmayan bir konum. Bizde yuka var, benziyor bunlara, yazın alt tablasında su birikmeyecek Şekilde (birikeni dökerek) haftada iki kez suluyorum yetiyor.
Kışın da bazen haftada bir, bazen iki. Kuruluğuna göre.

  • somethinginthewayshemoves  (20.06.19 00:42:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.