Bebek için ateş ölçer ve telsiz belki kamera tavsiyesi

Merhaba.

Ateş ölçer olarak omron ve beurer arasında kaldık. Temassız, hem alından hem kulaktan ölçen ve doğru ölçüm yapan bir şey istiyoruz. Braun çok uçuk bu yüzden bu iki markaya indirgedik. Kullanıp memnun kalan ya da x in tansiyon aletleri çok iyi, bu da iyi olabilir diyecek olan bile iyi gelir.
Telsiz ve kamera konusunda hiç araştırma yapmadık aciliyeti yok diye ama onlarda da yine varsa öneriniz not alacağım.

Teşekkür ederimmm

omronun temassız ateş ölçerini kullanıyoruz memmnunuz. daha önce daha önce chicco nunkini kullanıyorduk ama omron daha iyi. yalnız aldıktan sonra bir sağlık ocağına gidip onların aletiyle derece ayarlamasını yapın. model şu: urun.gittigidiyor.com

telsiz olarak da uzun süre şu modeli kullandık:
www.bebegold.com.tr
memnunduk. pili bitince veya çekmeyince bas bas bağırıyor. siz çocuk uyuyor diye düşünürken aslında malın pili bitmiş gibi bir durum olmuyor yani. güzel, kaliteli tavsiye ederim. ancak 4-5 seneden sonra şarz olmama sorunu çıkınca kameralı bir telsiz aldık. model şu:

www.trendyol.com

bunda da şunu gördüm, mal aynı ancak bir sürü firma kendi markasını üzerine basmış. farklı markalar altında fiyat olarak ne tutturursa o fiyata satıyor. ben gearbest ten almıştım. türkiyedeki en ucuz fiyatın yarısından daha düşüğe gelmişti. gece görüşü vs. var. dezavantajı pili bitince, mal çekmeyince birkaç kez ötüp susuyor. siz uyurken kapanırsa duymayabiliyorsunuz. bir de bebeğin odasında duran kameranın fişe takılı durması gerekiyor. onun dışında ses iletimi, hem gece hem gündüz çekimi vs. çok iyi. şimdi bunu kullanıyoruz.

ayrıca iyi bir ateş ölçer ve kamera ebeveynlerin yaşam kalitesini çok ciddi artırıyor
  • yemrem  (18.06.19 20:42:16)
Ateşölçer olarak medisana 76140 kullanıyoruz. Alından ve kulaktan ölçüyor. Onun dışında Havayı ve biberondaki sütüne ölçebiliyor. Gayet memnunuz. Telsiz olarakta weewell kullanıyoruz . Aventin muadiline göre epey iyi. Hışırtı yapmıyor

  • dreamsandcolours  (18.06.19 20:49:11)