[]

yumurtlama dönemi ağrısı

bunu çeken var mı? kendiniz mi tespit ettiniz yoksa teşhis mi kondu?

birkaç aydır regl dönemi dışında, reglin bitişinden 7-10 sonrasında regl sancılarım oluyor. bu kasık ağrısı 2-3 gün sürüyor. başka bir şikayetim yok, doktora da görüneceğim ancak bu normal veya olağan bir şey midir? rahatsızlığımın nedeni bu sanıyorum. size de oluyor mu?


 
yuh! resmen bunu sormaya gelmiştim aynı şeyi yaşadım ve bu ay felaket kötü geçti.bende şiddetli kasık ağrısı yanında bel ve kalça ağrısı da var sürekli voltaren sürdüm 4 gün sürdü bugün hafifledi. siyatik ağrısı diyeceğim ama kasık ağrısı da eklenince kafam karıştı hatta apandisit mi diye de düşündüm. yumurtalık kistinden şüphelendiğim için cuma kadın doğumdan randevu aldım.


  • lesfeuillesmortes  (18.06.19 18:13:48 ~ 18:16:58) 
@lesfeuillesmortes Ben de cuma randevu aldım, bu da tesadüf olmuş, kaç yaşınızdasınız ? yaş ile mi alakalı acaba zamanla ilerliyordur vs


  • kestane gürgen palamut  (18.06.19 18:20:39) 
maya diye uygulama var, regl takvimi aslında ama yumurtlama dönemine göre her gün vücudunda olabilecek ağrı, sızı, sivilce olasılığını da söylüyor.


  • kronik  (18.06.19 18:21:41) 
31 yaşındayım evet sanırım yaşla ve çocuk doğurmamakla da alakası var okuduğum kadarıyla. eskiden bu denli ağrılarım olmuyordu, en azından regl döneminin sonunda ağrılarım da bitiyordu ama 2-3aydır regl sonrası bu ağrıyı çekiyorum.


  • lesfeuillesmortes  (18.06.19 18:23:30) 
Yanımda bir kız arkadaşım var. Çocuk doğurmakla alakası olmadığını çünkü bende de olduğunu söylüyor


  • JackDanielSparroww  (18.06.19 18:28:52) 
oluyor.
bazen oturup kalmamiyorum bile, bunu yaparken inanilmaz agriyor. normal demisti doktorum uzerinde durmadim o yuzden.

  • 65 derece  (18.06.19 18:34:28) 
yumurtlama döneminde ağrı normal sanırım. mens dönemi kadar şiddetli olmasa da benim de ağrım ve lekelenmem oluyor zaman zaman yumurtlama döneminde. doktor normal demişti.


  • ruh i tibbiye  (18.06.19 18:54:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.