[]

başka şehire eşya gönderme

başka şehire eşyalarımı göndericem. kıyafet, ıvır zıvır falan. ptt kargo indirimi de var uygun baya. ancak koliyi falan nereden bulabilirim? bir de kargo gönderirken içini ayrıntılı inceliyorlar mı?
 
kargo gönderirken içi incelenmez ama sorarlar sadece.
kargoyu 1 metreden betona atacaklarmış gibi düzgün paketleyin
karton kutu koçtaş tarzı yapı marketlerde var, internette satılıyor
  • aslindasorunumpsikolojik  (18.06.19 17:41:32) 
ptt kargo açtırıyor kolileri. buradan bir arkadaş erzak gönderecekti ailesine. bantlı kutuları açtırıp bakmışlar hatta şunları şunları ayrı kolilemezsen kabul etmeyiz demişler.


  • Fodera  (18.06.19 17:45:17 ~ 17:46:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.