[]

vantilatör mü buharlı vantilatör mü?

bir fark var mı yoksa değmez mi?

bir de benzer bütçeye daha uygun bir şey var mı?


 
normal vantilatör.


  • sutlu nescafe  (17.06.19 21:57:36) 
Nemli bir şehirdeysen buharlı olmamalı


  • somethinginthewayshemoves  (17.06.19 22:46:21) 
ikisi de denendi, ikisi de nemli sıcak havada fayda etmiyor. ısı transferi ve havalandırma konusunda deneyimim olduğu için şunu önereceğim; amaç evin içindeki havayı hızlandırmak (fan) değil içerideki sıcak havayı evin dışına atmak (yüksek basınç ile: dışardan içeri hava basmak veya alçak basınç ile: içerideki havayı dışarı atmak) olmalı. bu yüzden fanı (en basit tip bile olsa) pencerelere çok yakın konumlandırın.


  • sttc  (17.06.19 23:01:09 ~ 23:29:24) 
sağ olun. vantilatör kafi anlaşılan.


  • silver apple  (17.06.19 23:26:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.