[]

Ankara'da Kızlı Erkekli Bilardo Nerede Oynanır?

Merhaba, kızlı erkekli bilardo oynayabileceğimiz herhangi bir avm olabilir ya da uygun bir kafe. Merkezi yerler olursa iyi olur.
 
bilkent rollhouse.


  • kibritsuyu  (17.06.19 13:37:33) 
Kentpark


  • kendi helvasını kavuran zombi  (17.06.19 13:42:27) 
downtown'da - rollhouse un armadadaki dükkanı- var diye hatırlıyorum


  • sameidiot  (17.06.19 14:02:59) 
bahçelievler bilardo akademisi.


  • theseachange  (17.06.19 14:44:51) 
Champs


  • glamdr1ng  (17.06.19 15:13:22) 
Antares AVM en alt katta vardı bi yer. Bowling, masa tenisi falan da var. Ben sürekli görüyorum kızları. Bilardo var mıydı tam emin olamadım ama şu an.
Bi araştırın, varsa iyi bir seçenek olabilir.

  • norek  (17.06.19 15:52:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.