[]

kahvaltı öncesi, kahvaltı sonrası kilo farkı

selamlar

kahvaltı da 3 yumurta (rafadan), 5 zeytin, bi iki dilim peynir, 2 orta boy salatalık yedim

bir de 1.5 litre su içtim. (1-1.5 saat aralığına yayarak)

2 kilo farketti, bu kadarı normal mi sizce?

1.5 litre su, gün içerisinde tamamen dışarı atılıyor mu?

 
1.5 litre su 1.5 kilo ediyor zaten gerisi de ortalama 400-500 gram eder. normal yani


  • kitik  (17.06.19 09:46:56) 
Gece yatmadan önce ölçtüğünüz kilo ile , sabah kalktığınız kilo arasında ortalama 500 gram fark oluşur. Uyandıktan sonra vücut tekrar ihtiyacı kadar su tutmaya başlar.


  • janavarorion  (17.06.19 10:08:17 ~ 10:09:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.