duş rutininiz

boyun altını komple ucuz sabunla sabunlama ve fırçalama, boyun üstünü kaliteli sabunla sabunlama. bunlardan sonra boyun altını duş jeli ile köpürtme ve durulama. kapanış.

sizin nasıl?

Vücut gratisten alınan 15 20 liralık duş jeli +şampuan+tekrar duş jeli.kapanış

  • Ulufruko  (17.06.19 03:29:43)
Şampi + Duj jeli + şampi + durulanma.

  • himmet dayi  (17.06.19 08:00:26)
kafa iki kere şampu.
vücut komple hacı şakir.

  • teritori  (17.06.19 09:36:54)
alt üst komple yeşil sabun.

  • orijinal nick bulamadim  (17.06.19 09:41:45)
Yüzüme asla kimyasal getirmiyorum. Boynumdan itibaren duş jeli. (Ayda bir hamama gidip derin temizlik yaptırdığım için fırça, lif, vb. kullanmıyorum)

Eski erkek arkadaşım suratını da duş jeliyle köpürte köpürte yıkıyordu, şok olmuştum.
  • marla is in my head  (17.06.19 15:42:31)
bugün de fasfakirliğin başka bi halini gördüm şükürler olsun, boyun altını ucuz sabunla yıkamak nedir ?

  • vladimirdökümov  (17.06.19 15:46:35)
Şampuan + şamp + duş jeli + duş j + saç kremi

Cilt kuruluğum olduğu için bol nemlendiricili duş jeli kullanmak durumundayım. Yoksa banyo sonrası hayvani bir kaşıntı oluyor.
  • neysene  (17.06.19 20:34:03)
itiraf ediyorum ki şampuan olarak genelde unibaby bebek şampuanını kullanıyorum. Üstelik vücut şampuanı olarak da onu kullanıyorum.

o yüzden aynı şampuanla rutinim şu şekilde:

saç+saç+vücut

saçı iki kez yıkayıp duruladıktan sonra vücudu lifle sabunluyorum ama öyle sert liflemiyorum normal sabunlamaktan farkı yok gayet nazik :d
  • nundu  (17.06.19 21:14:30)
Şampuan + şampuan + duş jeli.

Gün içinde 2., 3. duşta sadece su + bazen duş jeli.
  • new day new life  (17.06.19 21:18:27)
önce genellikle dandik duş jeliyle vücut yıkama, şampuan, yüzü ipek kese ile keseleme ardından bebek şampuanı ile yıkama; durulanis ve vücut yagi, kapanış.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (18.06.19 01:48:55)