siyah tişörtleri güneşten korumak

yok mudur bunun bir yolu? adidas, pull & bear, les benjamins vs birçok markadan aldığım neredeyse sü siyah tişörtlerim var. çoğu dışarıda birkaç kez giydikten sonra özellikle yaka kısmı olmak üzere renk değiştiriyor. hani tişört olduğu için zaten yazın giyilecek. gezmeyi de çok sevdiğim için çoğu zaman güneş altındayım. çakma desem o da değil. yok mudur bunun bir çözümü?

çözüm iade. baktın renk değiştirmeye başladı tak iade et yenisini al.

  • loser blueser  (16.06.19 14:19:31)
Bence terden beyazliyor. Ter ve güneş birleşince renk gidiyor

  • westblack  (16.06.19 14:23:23)
Pamuklu olup da solmayan yoktur kanımca. Sentetik olanlar daha dayanıklı. Bence güneş altında açık renk tişört giymek her yönden daha mantıklı.

  • prizmatik  (16.06.19 14:25:41)
iade kabul edeceklerini sanmıyorum ama denetim yine de. sentetik olanlar evet tabi ki daha dayanıklı reebok ve adidas koşu tişörtlerim var ve hala ilk günkü gibi.

  • everythingok  (16.06.19 17:53:15)