Çalışmayan Arkadaşa Bebek Hediyesi

Herkese selamlar,

Sevdiğim bir arkadaşımın bebeği oldu. Kendisi bir süredir çalışmıyor. Hediye olarak bebeğe kıyafet alacaktım ama sonra düşündüm herkes alıyor onu.

İhtiyacı olan bir eşyayı öğrenip onu almak istiyorum mesela bebek bezi falan. ama nasıl sorulur hiç bilmiyorum. Ne demek gerekir acaba?

Tikler gelecek,
Teşekkürler

Bence doğrudan para vermek daha mantıklı. para da tabii çeyrek altın olarak veriliyor, malum.

  • osuran imam  (16.06.19 13:11:16 ~ 13:11:25)
İmam+1

Altın alman çok makbule geçer. Şimdi gider bez alırsın,bebeğin cildine bir marka iyi gelmiyordur ziyanlık olur vs. En temizi bütçenin el verdiği şekilde bir altın al nazarlıkl birlikte tak.
  • ManikD  (16.06.19 13:15:59)
sormadan butcene gore sayida alabilirsin ama tabi ceyrek/yarim/tam altin en kibarcasi olur

  • alttaraf  (16.06.19 13:19:50)
hediye çeki de verebilirsin ya da dolar veya euro verebilirsin, al-sat farkı daha az olur altına gore.

  • s0phiesw0rld  (16.06.19 14:18:51)
Çeyrek çok gelirse gram altın da alabilirsin

  • mobydick  (16.06.19 14:58:40)
Butcene gore dolar tak. (Altin al sattan zarar etmesin az da olsa)

  • brkylmz  (16.06.19 20:14:08)
Ebebek gibi bir yerden bütçeye göre bir hediye çeki veya çeyrek altın en makbul olanı bence.

Nerdeyse 1 ay önce baba oldum ve en çok işimize bu şekilde gelen hediyeler yaradı. Kıyafet oyuncak falan herkes alıyor zaten. Mantıklı olan neye ne zaman ihtiyaç duyarlarsa o zaman kullanabilecekleri bir hediye.

Altın döviz hediye çeki.
  • emfuzi  (17.06.19 00:29:01)