[]

komedi golf oyunu (bilgisayar)

eskiden bilgisayar dergilerinin verdiği demolardan birinde oynamıştım sanırım.
oyunda geniş bir arazi var, arazide çeşitli karakterler, uzak hedefler falan yer alıyor(kimisi hareket ediyordu galiba, bufalolar falan vardı). bu hedefleri golf topuyla vurmaya çalışıyoruz.
golf topu çarptığı yerde patlıyordu diye hatırlıyorum. hedefleri patlatıyoduk. komik, eğlenceli bir oyundu.
google'da arayıp bulamadım. burada bilen varsa oyunun ismini verebilir mi?

 
ingilizceniz varsa şuraya da bir sorun bence:
www.reddit.com

  • anonim yazar  (16.06.19 07:24:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.