[]

diyetisyene gitsem mi?

spor yapıp sağlıklı beslendiğimi düşünüyorum ama vücudumda gözle görülen bir değişiklik yok. diyetisyene gidip kan değerlerime baktırıp, beslenmem hakkında konuşmalı mıyım? 4 aydır bu yola baş koymuş durumdayım.
 
Diyetisyenden önce dahiliye uzmanına gidip kan değerlerinize baktırın. Kilo almanıza sebep olan fizyolojik bir sorununuz yoksa beslenme önerisi almak için diyetisyene gidebilirsiniz.


  • einsteinin kedisi  (15.06.19 22:08:16 ~ 22:09:55) 
hormonlara bakan bölüme de gidin


  • cemallamec  (15.06.19 22:10:15) 
dahiliyeye gidip kan değerlerime baktımak istiyorum mu demeliyim? yoksa kızılay gibi bir yere gidip direkt kan değerlerime bakın mı diyeyim? bu arada kilom ideal.


  • foals  (15.06.19 22:18:41) 
Evet, dahiliye uzmanına gidip tam kan tetkiki yaptırmak istiyorum derseniz vitaminler ve hormonlar da dahil olmak üzere kan değerlerinizi ölçtürebilirsiniz. Hekiminize burada sorduğunuz soruyu sorarsanız sizi yönlendirecektir zaten.


  • einsteinin kedisi  (15.06.19 22:29:04 ~ 22:31:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.