[]

Avrupa Yakasi Deniz Kenari (Manzarali) Kahvalti/Brunch

Google derdime derman degil.
Yarin kalabalik olacaktir illa ama gidip deneyimlediginiz ya da bildiginiz deniz kenari/deniz manzarali ailece 5-6 kisi gidip brunch yapilacak nereleri tavsiye edersiniz?

Illa butce olsun derseniz 50-75 tl civari olabilir.

 
en son ne kadar oldu bilmiyorum ama rumeli hisari'nda kale cafe, sutis'ten sonra favorimdir. yan yana iki yeri var, bir tanesi yol hizasinda ve cok kalabalik oluyor. digeri 50mt yaninda 3 katli bir yer. ust kati hem bos oluyor hem de cok guzel manzarasi var.

tam olarak burasi goo.gl
  • crucio  (15.06.19 21:52:49) 
The market kurucesme. Big chef's tarabya


  • stavro  (15.06.19 21:56:31) 
Baylan'a bakin derim yalniz guncel fiyatini bilmiyorum.


  • goochie goochie  (16.06.19 04:13:29) 
Bebek baylan tabii


  • goochie goochie  (16.06.19 04:13:43) 
Kireçburnu fırını


  • temasettin  (16.06.19 10:08:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.