[]

Aramızda düzenli olarak sac kazitaniniz var mı?

Saçlarımı kazitma niyetim var ama aklıma takılan birkaç soruda var. Şimdi ilk defa berbere gidip kazitirsak bizi ne gibi suprizler bekliyor? bembeyaz kafa şüphesiz ama sivilce vs gibi sorunlar çıkar mi? berberde sonra kac günde bir jilet ile almak gerekiyor ve en önemlisi evde mach3 ile alırsak bir ters bi düz mu almak gerekiyor yoksa iki ters mi?

ilk defa kazitacak birisi icin tavsiye edeceğiniz bir şey var mı?


 
Ben varım. Hiçbir sıkıntı olmuyor. Kazıtınca güneşin altında 1 2 saat kalıyorsun zaten yanıyor. Sivilce falan olmuyor. Evde de ters düz yapmana da gerek yok sadece düz alabilirsin


  • respect  (15.06.19 21:47:25) 
mobildeyim ekleyemedim. Jilet blue 2 kullanıyorum ben


  • respect  (15.06.19 21:48:34) 
Hacım berberi boşver bi makina alıyorsun, önce en düşük ayarda 1,0 ne varsa girişiyorsun. Sonra güzelce köpürtüp önce düz sonra ters mach 3 geçiyorsun. İlk seferde muhtemelen biraz uzun sürer, arkalarda da zamanla hızlanırsın.

Kendi isteğine göre 2-3 günde bir alırsın, burası biraz tercih meselesi. Sivilce pek zannetmiyorum ama bünyeye göre değişir.
  • 038576  (15.06.19 21:51:38) 
13 yildir her gun kaziyorum, ve hic berberle isim olmuyor, mach3 kullaniyorum. tek duz gecis. Kafa yapisi onemli, rengi 1-2 saatte degisir zaten respect'in dedigi gibi. Sivilce tamamen cilt yapisina bagli, normalde yuzunuzde cikiyorsa kafada da cikacaktir.


  • point me at the sky  (15.06.19 21:53:29) 
İlk defa yaparsan hem afedersin bekçi g.tü gibi bembeyaz olur hem de cildin ilk seferde tahriş olur. Bence 2 numara ya da 1 numara ile önceden kazıtın kafanızı. Böylece kafanız hava alıp güneş görür sonra ustura ile kazıtırsınız.


  • komando kani var bende  (15.06.19 21:58:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.