Ankara'da Yemek Yemelik Mekan (Bahçeli-Emek)

Bir dönem Çukurağası'na gidiyorduk ama hem eski tadı yok, hem de sürekli aynı mekan olmaya başladı kutlamalar vs. için. Bize yine bu ayarda, kendine özel yemeği vs. olan veya yaptığı şeyleri gerçekten güzel yapan, beğendiğiniz 1-2 mekan önerebilir misiniz?

Balgata geçip pöç tandır yiyebilirsiniz. Değişiklik olur. Bahçelide unique burgersı önermişti arkadaş. Kebap istiyorsan klasik masabaşı derim xd

  • glamdr1ng  (15.06.19 19:25:22)
Balgatta Etna öneririm, illa kebapçı olsun demiyorsanız.

  • kendi helvasını kavuran zombi  (15.06.19 19:35:41)
@kendi helvasını kavuran zombi, pizzacıdan bahsediyorsunuz değil mi? Öncesinde gitmiştim, beğenmiştim ama aileyle gideceğiz, onlar kebapçı tarzı bir yer rica ettiler.

  • sevgikusunkanadinda  (15.06.19 19:39:43)
Kebapçı tarzı bir yer isterseniz balgatta Ciğerci Apo var. Ben cigerini pek sevmemistim ama adanasi filan güzel.

  • Amaranta ursula  (15.06.19 19:48:50)
Balgattaki etna butik olmayan pizzacilar icinde yesigim acik ara en iyi pizza. İyi kebap yok bahcelide. Kotunun iyisi dersen sar fena degil

  • acımasız gerçekler  (15.06.19 19:58:19)
O civarda en yakın Çukurambar'daki Müslüm'e gidiyoruz biz hep. Porsiyonları çok büyük ama az söyleyin

  • kendi helvasını kavuran zombi  (15.06.19 21:20:21)
emek 8'de tavacı recep. ama fiyatları çok pahalı.

ya da yine emek 8'in sonunda (ya da başı mı oluyo o taraf neyse, balgat'a yakın ucunda) gülçimen aspava. ikramları inanılmaz.
  • kibritsuyu  (15.06.19 22:49:27)