[]

Duyuru da mı bitti?

Merhaba arkadaşlar,

Buraya geleli 1 yıl oldu. O zamandan beri kullanıyorum, yaklaşık 2- 3 hafta öncesine kadar memnundum. Bu son 2- 3 haftadır kalitede gözle görülür derecede ciddi bir kalite düşüşü var gibi gelmeye başladı. Abuk subuk nickler alıp duyurulara saçma sapan yorum yapanlar, başlık açan moronlar türemeye başladı. Onların türemesi ciddi ciddi rahatsız etmeye başladı. Çünkü sözlükten çok burada takılıyorum.

Artık eskiden popi olan kullanıcılar da pek görünmüyor. Şimdi onlardan da az kaldı.

Bu durum üyelik alımının sürekli açık hale gelmesinden mi kaynaklanıyor? Rahatsız olmaya başladım. Siz ne düşünüyorsunuz?

 
aynen öyle, sözlük gibi burası da bitti.


 • tabirimekruh  (15.06.19 16:37:14) 
yaz geldi
üyelik alımı açıldı
sor uduyurularında millet birbirine çok laf sokunca tadı kaçtı.
 • cassey  (15.06.19 16:38:37) 
Eskiden de acikti, sonra kapatilmisti, benzer serzenisler 100 yildir sozluk nesilleri arasinda da yapiliyor, Pek cok seyin eskiye nazaran hep daha kotuye gittigi ve ucuzladigi bir gercek. Ama bu ucuzlama koydeki cobani da kasabali ve ardindan sehirli yapiyor iste yavas yavas, olumlu tarafindan bakmak gerekirse.


 • point me at the sky  (15.06.19 16:40:20) 
Valla cidden sıkıntılı oldu. Saçma sapan troll duyuruları açanların çoğu yeni duyuru kullanıcıları. Hep aynı kişiler üyelik alınca millet saçma sapan trollemeye başladı yeni hesaplarla, cevaplar da aynı şekilde. Bakalım ne olacak.


 • j r r tolkien hayrani  (15.06.19 17:07:47) 
bunlardan biri ben miyim?


 • sameidiot  (15.06.19 17:15:07) 
tespitin doğru sözlüğü sömürenler burayada geldi. aklı başında olan kullanıcılar her şeye yorum yapmıyor artık.


 • mikahakkinen  (15.06.19 17:15:32) 
@ sameidiot Doğrusunu söylemek gerekirse yeni olduğunu biliyorum ama gözüme çarpan kötü bir cevabın yok. Rahat ol.


 • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (15.06.19 17:36:00) 
Türk kızları/erkekleri niye böyle, hangi diziyi korsan yoldan nasıl izlerim, yiyiştiğimiz çocukla bizden bi şey olur mu vb salak saçma sorular olması bittiği anlamına gelmez.

Ama çok boş adam var. Elinde hiçbir bilimsel kanıt, argüman olmadığı halde burada boş boş sallıyolar. Onları özellikle göt etmek için araştırma yapıyorum. Faydalı insanlar ama yine de. Bi bok bilmese de bilmek isteyene araştırma enerjisi aşılıyo.

Geçen biri bi öğünde alınabilecek protein miktarı hakkında atıp tutmuş, öteki kadınların spor müsabakalarında daha az sakatlanmasını aptal aptal işine geldiği gibi yorumlamış, beriki türk erkekleri çok porno izliyo diye ezik demiş falan fişman.

Bu düşük profille bence iyi bile duyuru. Sözlüğe on basar.
 • (s)AINT  (15.06.19 18:12:46) 
Acildigi haftadan beri duyurudayim -2006 yazi-.Bu sure icinde uzun yillar girmedigim oldu elbet ama o zamanki durumu Breaking Bad ise, su anki kivami anca Arka Sokaklar olur. Duyuru bozdu muhabbeti senelerden beri var evet ama bosuna degil, dogru bir muhabbet. Eski yillarindaki moderasyon olsa simdiki duyurularin/kullanicilarin yarisi sutlanirdi.. Bana kalirsa 2013 sonu gibi bitti burasi, su an uzatmalari oynuyor. Da o zamanlardan sevdigim 3-5 isim var diye giriyorum hala ara sira..


 • twq  (15.06.19 19:05:57 ~ 19:09:00) 
gerizekalı çok gerizekalı, google'a yazıp 30 saniyede sonuca ulaştırabileceği şeyleri buraya yazıyor andavallar. eh hal böyle oluncada kalite düşer tabi


 • vladimirdökümov  (15.06.19 19:26:01) 
Bence zirveye oynuyor kiskananlar catlasin


 • acımasız gerçekler  (15.06.19 20:03:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.