[]

Honor Play Nasıl Telefon

5-6 aylık kutulu cihaz, 1900 tl. Tanıdıktan. Garantisi devam ediyor. Nasıl cihaz sizce?
 
pahalı
sıfırı 2300
6 ay kullanılmış bi cihaz benim gözümde yarı fiyatınadır
  • sameidiot  (15.06.19 14:40:09 ~ 14:40:37) 
tanıdık mübarek bir insansa, dokunduğu şeyler değerleniyorsa iyi. yoksa 1600 liradan fazla verilmez.


  • signore  (15.06.19 14:41:57) 
Donanımı gayet iyi. Yazılımı çöp


  • (s)AINT  (15.06.19 14:47:43) 
sahibindendeki fiyatlar 2000+ şeklinde ikinci eller. o nedenle bana da başta uygun gelmişti ama haklısınız fiyat konusunda.


  • deveyi diken adamin ta kendisi  (15.06.19 15:00:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.