[]

Alsancak Kıbrıs Şehitleri civarında yemek yenilecek mekan?

Doğma büyüme İzmirliyim, yıllardır da gidiyorum Alsancak'a ama ne zaman arkadaşlarla Sevinç'in önünde buluşup "Hadi bi şeyler yiyelim" desek asla aklıma bi yer gelmiyor. En son ya Subway'e ya da peximet'e falan oturuyoruz. Yani ne bileyim Kıbrıs şehitleri gibi bi yerde de buralardan yemek yiyince sanki imkan harcıyor gibi hissediyorum. Var mı şöyle Kıbrıs şehitleri, etrafındaki ara sokaklar ya da kordon üzerinde güzel bi yer yemek yemek için?

Hamburger olur, tavuk gibi cafe yemekleri olur, güzel ve çok da pahalı olmayan nereyi önerirsiniz? İşte yemek yedikten sonra içmeye geçilecek, o yüzden yemeğe servet ödemeyeyim ama gidip alavara ya da fast food da yemeyeyim, 25 lira ideal bi ücret.

Bu arada kaliteli bi burgerci varsa bildiğiniz onun için fiyatı artırabilirim biraz.

 
alin's vardı hala duruyor mu ?


  • kimlanbu  (15.06.19 12:09:38 ~ 12:10:20) 
@kimlanbu
Bunu özel olarak belirtecektim, sonra mobilde olunca üşendim kimse yazmaz herhalde diye :/

Alin's sevmiyorum hiç ya. Bi ara çok sık gittik ve baya bıktım. Bi de bi gün orda yiyen 3 arkadaş hasta olduk tam zehirlenme gibi değildi ama yakın. Soğudum yani alin's'ten
  • nundu  (15.06.19 12:15:40) 
Baltazar (hamburgerleri fena değil)
La Puerta (köri soslu tavuk yenilebilir + biraz pahalı)
Ohannesburger (çok iyi değil ama ucuz)

Zaten buraları çok iyi bildiğinize eminim, ama öyle kıyıda köşede kalmış bir mekan arıyorsanız benim bildiğim yok, ne istediğinize göre değişiyor işte hepsi birbirinin kopyası.
  • Beherit  (15.06.19 12:32:55) 
Magro seviyorum ben. Ama orada da spesifik bir şey yok. Salata, makarna vs


  • westblack  (15.06.19 13:21:09) 
ambar sırasındaki chicken.


  • kanlakarisikyagmur  (15.06.19 13:50:10) 
@Beherit

yazdığın yerleri biliyorum evet :/ Ya özel bi yer de aramıyorum işte ama fiyatı çok pahalı olmayan, doyurucu güzel yemek istiyorum :D

Baltazarı yeni keşfettim bu arada, İzmir'de olduğunu bilmiyodum. Ona giderim önümüzdeki zamanda sık sık.

Magro ve Chicken'a da bakıcam ileriki zamanlarda..
  • nundu  (15.06.19 16:55:04) 
Chicken dediği chick-in galiba. (Böyle mi yazılıyor emin değilim gerçi ama ) Burgerci olarak da no:1 var Finansbank in arka sokağında. Magro Kordon'da bu arada ben seviyorum yemeklerini.


  • westblack  (16.06.19 14:26:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.