Tek başıba kamp yapmak

Normalde kamp deneyimim var. Şimdi tek başıma kamp yapmak istiyorum kafamda çekincelerim var biraz sizce yapabilirmiyim?

yapamazsın

  • vladimirdökümov  (15.06.19 01:01:26)
hiç kamp deneyimim yok ama bana bu biraz dalış gibi geliyor. en az birbirine göz kulak olacak iki kişi.
vahşi hayvanı, kötü niyetli insan faktörü, doğa vs... tek başına yapma bence

  • maq  (15.06.19 01:04:56)
yapamazsın +1. kamp yapmak planlama isi. sen daha nerede kamp yapacagini yazmayi bile becerememissin.

  • hot potato  (15.06.19 01:06:08 ~ 01:06:31)
Yarın belki gidecektim ama şuan kesin karar gidiyorum karar verdim. Kamp yapacağım bölge ile konunun alakasını çözemedim. :)

  • ZetaStar1903  (15.06.19 01:09:07)
kusura bakma ama biraz cahil cesareti olur. tırmanış, dağ başında kamp, dalış vs aklı başında birinin tek yapılacağı aktiviteler değil. filmlerle bilale anlatır gibi istersen: Into the Wild + 127 Hours

  • HasanK  (15.06.19 01:19:49)
En büyük tehlike olan insandan yeterince uzak bir yer bul, çadırın içinde/yakınında yiyecek veya keskin kokulu kimyasal içerikli bir şey bırakma, keyfini çıkarmaya bak.

  • 038576  (15.06.19 01:30:51 ~ 01:31:48)
kamp alanlarında rahat yaparsın, gidip uçsuz bucaksız bir yerde de yapabilirsin ama başına 127 hours 'daki gibi bir şey gelebilir. İlla tek ve uçusuz bucaksız bir yere gidecek isen, en azından belirli aralıklarla durum mesajı attığın ve lokasyonunu anlık görebilen insanlar olsun uzakta.

  • gezegen olan pluton  (15.06.19 02:12:53 ~ 02:13:40)
bugün ilk defa kendi başıma kampa çıkıyorum. 2 hafta boyunca planladım. almam gerekenleri aldım. önce bir camping alanında tecrübe edeceğim. çadırda uyuma, ateş yakma, kendi yemeğini yapma. sonra yavaş yavaş medeniyetten uzak yerlerde deneyeceğim. pm at. telefonda biraz fikir vereyim.

  • zam sampiyonu domates  (15.06.19 10:37:26)
yapılır sahillere tek basına atabilirsin kamp, ya da doğanın derinliklerine. ikinci seçeneyi ben pek seçemiyorum. su ve deniz mutlaka olmalı kamp yaptığım yerlerde. çünkü lens takiyorum. sırf bu sebeple doğanın derinliklerine dalamıyorum.

  • picassoishere  (15.06.19 19:03:28)