[]

film buldurmaca

sevgili romalılar,
4-5 yıl önce kanal d'de izlediğim bir filmin ismini bulmaya çalışıyorum. Belki bilen birileri yardımcı
olur. sarışın bir kadın karakterin başrolünde olduğu bir filmdi. öyle ahım şahım güzel bir şey değildi ama bulmam lazım. türkçesi "bir aşk masalı" diye çevrilmişti ama orjinal ismini bir türlü bulamıyorum.
Filmin konusu: başroldeki sarışın kadın hasta ve ölümüne az kalmış birisi. doktor bir erkek arkadaşı var. tedavi olmayı kabul etmiyor. yani hayatı pek ciddiye alan bir tip değil gibi. tedavi süresinde kendini kötü bir halde görmek ve göstermek istemediği için tedavi olmayıp ölmeyi bekliyor. hatta vasiyeti gereği öldüğü gün kutlamalı bir parti yapmalarını istiyor sevdiklerinden. onlar parti yaparken uzaktan onları ölmüş bir şekilde seyrediyor son sahnesinde.
bu filmin orjinal adını bilen var mı? türkçesini aratarak bulamıyorum.

 
Şunlardan biri olabilir mi?

m.imdb.com
  • senolll  (15.06.19 00:19:25) 
"A Little Bit of Heaven" çok teşekkürler!


  • ezkaza  (15.06.19 00:43:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.