Türk erkekleri neden böyle?

Şimdi şaşırdığım, garipsediğim bir durumu anlatmak istiyorum. Ciddi soruyorum, saçma cevaplar verecekler yazmasın lütfen.

Daha önce ABD, İngiltere, Fransa gibi ülkelerde birkaç yıl yaşama imkanım oldu ve orada yaşayan erkeklerle flört ettiğimde vücudum hakkında hep güzel şeyler duyuyordum. Tavlamak için falan değil, samimi olduklarına eminim. Zaten tek gecelik veya kısa süreli flört değildi bunlar.

Ama ne zaman Türkiye'ye gelsem erkekler hunharca eleştiriyor. Son flört ettiğim bey "Popon çok küçük." dedi ve zaten kısa süre sonra da görüşmek istemediğini söyledi. DM kutuma "Memen küçük, silikon yaptır." yazan tanımadığım bir herif de var. Ayaküstü aramda kısa bir elektriklenme (o ne be?) olan beyler bile onu bunu sıkıştırıyor araya, konu illa bir "Oran şöyle, buran böyle." ye geliyor.

Orada adamlar her vücutta bulunabilecek normal miktardaki selüliti, vücut tüyünü hiç sorun yapmazken burada "Görürsem anında ayrılırım ağğbiii, iğrenç yağğ" tarzı muhabbetler ediyorlar erkekler.

Türk erkekleri mi fazla tahammülsüz oldu ve standartları çok yükseltti, yurt dışındakiler mi fazla rahat? Veya başka bir şey? Sebebi ne bu durumun? Benzerini yaşayan oldu mu?

Kesinlikle var bu olay, ben de cozemedim merakla cevaplari bekliyorum.

  • Flipsflops  (14.06.19 22:21:50)
Vücudu görmeden bi şey diyemem. Belki de haklılar. Belki de avrupalılar zevksiz. Belki de popon gerçekten küçüktür. Nereden bilebiliriz?

Şahsen en başta poposunun küçük, memelerinin sarkık (büyük küçük fark etmez), vücudunu aşırı kıllı olduğunu gördüğüm bi kadınla en baştan böyle şeylere girmeyeceğimden sonradan eleştirmem. Yeni mi küçüldü sanki o popo allah allah.
  • (s)AINT  (14.06.19 22:23:01)
ülkede kezbanlık tahammül sınırlarının dışında kaldı

  • vladimirdökümov  (14.06.19 22:23:08)
Uzanamadığı ciğere mundar deme durumu sanırım. Açıkcası ben tam tersi durum olacak diye okudum aslında. Damacanaya hallene insanlardık biz. Şaşırdım şimdi.
Benzerini yaşayan varsa bizde duyalım, şaşıralım.

  • neymis  (14.06.19 22:23:48)
yurt dışındakiler insana insan değerini veriyorlar, türkiyede kadınlarda da erkeklerde de böyle bir durum mevcut yok ince olsun ama göğüsleri alakasız büyük olsun poposu olsun ama selüliti hiç olmasın yok kol tüyü am tüyü böyle salak salak şeyler.
kendilerine gelince zannedersin kıvanç tatlıtuğ hepsi, hiç kafaya takma. yurt dışındaki erkekler böyle şeyleri daha az problem ediyor biliyorum yani tahmin ediyorum.

  • hakyememyemekyerim  (14.06.19 22:30:53)
Evet, dediğiniz gibi Türk erkeklerinin standartları yüksek. Kendi istediği cinsin karşılığı olmasa da, mesela sporcu, kaslı, uzun boylu vs. olmasa da istekler bitmiyor.

  • yüzyıllık yalnızlık  (14.06.19 22:42:50)
Elektrik direğine tecavüz edilen ülkede tepsi götlü, göbekli, omuzlarından kıl fışkıran, bakımsız erkeklerin başkasını çok eleştirmesi doğal. Aşağılık kompleksli insanlarız yeterince.

  • cemallamec  (14.06.19 22:43:23)
benim için nefes alsın yeter

  • paudi  (14.06.19 22:43:52)
paudi +1
bulmuş bunuyor haspalar.

  • neymis  (14.06.19 22:46:40)
Sanırım fazla porno izlemekten oluyor.

İnternette pornonun olumsuz etkilerini aratın bu dediğim şeyi göreceksiniz.
  • levpontryagin  (14.06.19 23:03:32)
türkiyedeki erkeklerin hadlerini bilmeme sorunu var. evde, okulda, iş yerinde, sokakta, sanal ortamda, insan ilişkilerinde.

  • freebird5406_2  (14.06.19 23:08:52 ~ 23:24:52)
Bu bir taktik haci.

  • stavro  (14.06.19 23:26:56)
batı avrupalı politik doğrucudur biraz. kırmamaya, dökmemeye, kimseyi offended etmemeye çabalar.

bizimkiler gerçekçidir ama hoyrattır. ek olarak da şunu söyleyeyim; fiziği eleştirerek sohbete başlamak düşürme taktiği oluyor. kimimiz yapar bunu; kızın özgüvenini kırar, oradan kendine yol açar yürür falan filan işte.
  • heidi'nin dedesi  (14.06.19 23:30:08)
levpontryagin çok haklı. fazla porno izlemenin sonuçları.

  • xvyz  (14.06.19 23:45:32)
Karşıdakini yerden yere vurmaktan zevk alan bir milletiz.
Bunu erkekler erkeklere, erkekler kadınlara, kadınlar erkeklere, kadınlar kadınlara, kısaca herkes birbirine acımasızca yapıyor.
Ben yapmıyorum diyen ya istisnadır ya yalancı.
Sen seni aşağıladığını düşündüğün erkeklere neler söylediğini tarafsız gözle bir düşün. Eminim çok daha ağırları vardır.
Milletçe bir garibiz, kadınıyla erkeğiyle.
  • Mirket  (14.06.19 23:45:48)
biz türk erkekleri olarak hepimiz altın penisliyiz ondan böyle davranma hakkımız var

şaka bir yana, bence popon çok küçük diyen veya memen küçük diyen erkek kendi vücuduyla ilgili aşamadığı ve kompleks haline getirdiği birtakım meseleleri bu şekilde dışavuruyor

bana biraz terbiyesizce ergen hareketler geldi, etmesin flört o zaman neyin şovu bu sanki zorla ettiriyorlar; ne oluyor popon küçük deyince ameliyat mı olmanı istiyor onun için mal mıdır nedir
  • vedatchilipeppers  (15.06.19 00:52:25)
Birine fizigiyle ilgili bok atmak gorgusuzluktur.kadin erkek millet milliyet farketmez. Ha sacini soyle yapsan, su tarz giyinsen onerisi olur. Ama boyu kisaysa naapsin. Memen kucuk..
Karisma, yoluna devam et. Kirmaya gerek yok.
Sonuc olarak, konusmus olmak icin konusmaktir.her millette olabilir. Baska ulkede yasamadim ama kimle karsilassam 3. cumle kilo mu aldin, kilo mu verdine geliyor...
  • tunaktunaktun  (15.06.19 08:16:29)
çünkü,

www.google.com
  • sevecen  (15.06.19 12:06:16)
Sadece Türk erkeklerinde değil genel olarak Türk insanında bir hadsizlik var ama bunca yıldır kimse bana bu dediğin şekillerde yaklaşamadı.

Muhtemelen
a) sen fazla yüz veriyorsun ya da fazla tevazu gösteriyorsun
b) kendi denginden alt seviyede insanlarla muhatap oluyorsun. Kültürel uyumsuzluk olunca erkekler kendilerini bir şekilde iyi ve/veya üstün hissetmek için yapar böyle şeyler, bu her toplumda mevcut, ortadoğulu ve amerikalılarda daha sık görülüyor.
  • paslanmaz pencere  (15.06.19 14:02:58)
Kızlar Türkiye de ne yazık ki beğenme konusunda arşa çıkmış o yüzden ne desek boş

  • tolgame  (15.06.19 20:10:26)
öncelikle güzel soru.

türk kızları kezban oldugu kadar türk erkekleri de mal.

bahsettiğin durumu ben de epeydir gözlemliyorum ama ilk defa soru olarak gördüm. sen yurtdışında yaşadığın için ülkemize özgü bu olayı farketmen kolay oldu sanırım.

bunun çeşitli sebepleri var.
1. türk kızlarına aşırı ilgi gösterildiği için şımardıklarını düşünen ve bu yüzden kötü davranılması gerektiğini düşünen bir erkek grubu var. işin ilginci bu taktik işe yarıyor :) bir türk kızına vücudunun kötü bir yanını söylüyorsun, o kız bunu gururuna yediremeyerek kendini beğendirmeye çalışmaya başlıyor. bingo! tavladın kızı
2. porno. gerçekten türk erkekleri cinselliğe aç ve bu yüzden porno konusunda uzman. türk kızlarını beğenmeme sebepleri de tüm kızların yabancı porno oyuncuları gibi olduklarını sanmaları. öyle olmadıklarını görünce hayal kırıklığına uğruyorlar. ayrıca türk erkekleri vücut tüyleri konusunda aşırı bilgisiz.
3. türk insanında var olan eziklik ve kompleks. her ilişkide ya ezen ya ezilen oluyor insanlarımız. yani erkek tarafı ezemiyorsa eziliyor, ezilemiyorsa eziliyor. aynısı kızlar için de geçerli. hatta aynısı cinsel ilişki hariç tüm ilişkilerde geçerli. bir tarafın baskın olması gerektiği düşünülüyor. bu madde aslında birinci madde ile de ilintili
4. herkes en iyisini istiyor. komşuya akrabaya hava atmak için en güzel kızla evlenmeli, en zengin erkekle evlenmek gerekir. eğer senin en yakın arkadaşının kız arkadaşından daha az güzel oldugunu düşünüyorsa ezik kalacağını düşünüyor ve eliyor :) aynı durum elbette kızlar için de geçerli. herkes en iyisini istediği için herkes yalnız oluyor daha sonra.
  • dafuq  (16.06.19 16:33:53)