[]

Gün içerisinde enerjik hissetmek için

Tavsiye edebileceğiniz etkili bir şey var mı? Kendimi çok aşırı yorgun hissediyorum ve sürekli uyumak istiyorum.
 
Kanin dusuk olabilir, bi baktir, cok etkiliyor


  • Flipsflops  (14.06.19 22:09:01) 
karbonhidratı kes bakalım belki derdin odur.


  • alperz  (14.06.19 22:11:50) 
Kahve!

Kan basıncını arttırmak için tuz da yiyebilirsin. Ama tansiyon falan varsa sakın bulaşma.

Kahve favorimdir ama. 1 dakikada ayıltır. Mucizevi bi içecek.
  • (s)AINT  (14.06.19 23:19:32) 
Ben ekmeği bıraktıktan sonra öğle yemeğinden sonra gelen rehavet geçti gibi. Kahveyi pek sevmediğimden ve cok tüketmek istemedigimden yeşil çay içiyorum onun yerine. Bir de havalar sicakladigindan soğuk bir şeyler icmek de uyanik tutuyor. Su olur limonata olur soda vs olur.


  • Amaranta ursula  (14.06.19 23:25:29 ~ 23:33:03) 
ketojenik diyet gerçekten bir enerji artışı getiriyor.


  • chavezding  (15.06.19 12:45:51) 
Kan tahlili+1


  • shbz  (15.06.19 15:08:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.