Kilo vermeye yardimci

Merhabalar,
Bi suredir diyet yapiyorum.
5 kg verdim. Son bi 5 kg daha vermek istiyorum.
Yalniz fark ettim ki ben bu surecte ekstra hicbir sey yapmadim.
Diyet yapanlar/yapmislar surece yardimci neler yiyip icmek lazim?

Surdan aklima geldi aslinda, bugun markette gordum mesela elite skinny diye detoks icecegi var.
Kullanan var mi ve ayrica cok cahilim evet ama bu detoks tam olarak ne ise yariyor. Sisenin ustune neden skinny yazmislar?

Ben 20 kilo verdim. Ekmek,pirinç,makarna,bulgur gibi yiyecekleri kestim. Maden suyu,sade türk kahvesi içtim ve hergün 1 saat yürüyüş yaptım.

  • rock n roll  (14.06.19 21:13:16)
Mobildeyim o yüzden editleyemedim bir de sabahları kefir içtim.

  • rock n roll  (14.06.19 21:14:55)
Zayıflama içecekleri/yiyeceklerinin alayı yalan.

Sağlıklı beslenme + spor . Tek formül bu.

Bunun dışında bilmem ne çayı, bilmem ne otu yalan.
  • levpontryagin  (14.06.19 21:35:51)
@levpontryagin ben de oyle dusunuyorum. Su an kilo veriyorum ve simdiki hedef 5 kg o kadar da elzem degil aslinda ama versem iyi olur. Dedim hizlandiracak bir yol var mi. Gozlerim parladi o skinny detoks sisesini gorunce valla :(

  • Flipsflops  (14.06.19 21:53:00)
Peki bu detoks ne ise yarar o zaman

  • Flipsflops  (14.06.19 21:53:36)
Meyve sebze suyu işte. Mikro besinler almanı sağlar. Ama su olduğu için lifli değildir. Bunun yerine vitamin hapı almak veya meyve sebze yemek çok daha faydalı olur.

  • (s)AINT  (14.06.19 23:39:02)
kilo vermen durmuşsa benim bildiğim tek yöntem daha fazla hareket etmek. yürüyorsan koşmak, koşuyorsan ağırlık kaldırmak vs vücudu daha fazla yormak yani. aman gözünü seveyim o detoks içeceklerini falan sakın alma alayı şeker deposu onların. mümkün mertebe paketli gıda tüketme tüketeceğinde de muhakkak etiketini oku almaktan vazgeçiyorsun zaten etiketi okuyunca. asitlik düzenleyici, glikoz, şeker, kıvam arttırıcı vs en temizinde bile bunlar var.

  • dedim ben sana  (14.06.19 23:43:03)
@dedim ben sana etiket okumak cogu zaman gercekten vazgeciriyor

  • Flipsflops  (15.06.19 11:45:56)