[]

Askeri casusluk davasi

Balyoz ve ergenekon hakkinda az bucuk bilgim ve neyin ne oldugu hakkinda fikrim var.fakat bu olayla ilgili internette ve ekside yazilanlar olayda gozaltina alinanlar gibi yuzeysel bilgilerden ibaret. Ayrintili bilen var mi bu davanin arkaplani ve feto ile olan baglantisini.
 
Nasil bir bilgi istedigine bagli


  • point me at the sky  (14.06.19 18:07:53) 
Hakiminden tutuklayan polisine kadar hepsi cemaatin neferiydi. Davada ki sahte deliller kumpaslar hep tezgahtı. İçeriğini bilme gereği yok çünkü komutanların adlarını ilk defa duydukları kişileri sahte telefon ses kayıtları ve yalancı şahitlerle bu subayları içeri atmaya çalıştılar. Gömüsü çıkan boş füzeleri arama için gelen polisler koydu.

Rte de itiraf etti zaten, “balyoz fetönün bir kumpasıymış meğerse” dedi
  • neysene  (15.06.19 03:26:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.