En memnun kaldiginiz lens hangisi?

Lens markete bakiyorum, onerileriniz nedir?

1DAY ACUVUE® MOIST 30 lu Kutu

Bausch & Lomb Soflens

Bausch & Lomb BioTru

1DAY ACUVUE® TruEye 30 lu Kutu

1DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM 30 lu Kutu

Acuvue oasis

  • mg3929  (14.06.19 16:16:01)
Acuvue oasis kullandım memnun kalmadım o yüzden biofinity

  • WhyDoesLoveGotToBeSoSad  (14.06.19 16:18:02)
oasys ve biofinity vs diğer lensleri kullandım, en rahatı biofinity gelddi bana

  • mariposa  (14.06.19 16:24:18)
oasis biofinitye göre daha sağlam, biofinity hemen yırtılıyor, yoksa çok rahat bir lens.

  • damla sakızlı dondurma  (14.06.19 16:31:38)
yıllardır biofinity

  • bir soru sorcam  (14.06.19 16:35:05)
Yıllarca oasis sonrasında biofinity ve oasis kullandığım yıllarıma acıyorum.

Astigmatspor
  • bir nick var benden iceri  (14.06.19 16:36:45)
Biofinity kullanıyorum ben de.

  • roket adam  (14.06.19 16:43:19)
acuvuve oasys kullandım, memnun kalmadım +1

kesinlikle "air optix plus - hydraglyde" ı denemelisin. gece gündüz, haftalarca gözümden çıkarmıyorum. şimdiye kadar hiç yanma/batma yapmadı. müthiş rahatlık.

--
HyrdaGlyde, kullanım konforunu arttıran Moisture Matrix (nem matrisi) ile üretilmiştir. Bu sayede normal lenslerden daha fazla oksijen geçirgenliğine sahiptir. Air Optix Plus HydraGlyde Silikon Hidrojel kontak lensler, gece ve gündüz gözlerinizde kalarak rahatlıkla uyuyabileceğiniz ender lenslerden biridir.
--
  • istanbul kanatlarimin altinda  (14.06.19 17:05:37)
uzun zamandır biofinity kullanıyorum hiç yırtılma da olmadı ilginç. belki tırnaklarım kısa diye bilmiyorum.
ben çok memnunum..

  • matilda  (14.06.19 17:33:17)
Mobilden takip ediyorum soruyu.

Sorunuza cevap değil ama formatı bozmayayım. Ben elegance comfort kullandım. İdare eder.
  • balik kraker  (15.06.19 00:21:04)