[]

Balkona yer döşemesi

Balkonuna ikea runnen alıp kullanan var mı? Önerir misiniz? Ya da yer döşemesi için ne yaptınız da güzel oldu?

www.ikea.com.tr


 
valla benim hanımda düşündü ama ben kullanışlı olduğunu düşünmüyorum. aralara kir, toz vs girecek bir sürü dert. balkonu yıkayayım desen yıkayamazsın. benim pek aklıma yatmadı, almadık o yüzden.


  • mutantking  (14.06.19 14:26:07) 
@mutantking +1 balkonda degil baska bir alanda kullanmistim, sokup attim sonradan. Balkon icin, balkonun buyuklugune gore yerler genis kalebodur (60x60cm) + duvarlar fayans en temizi. hortumla temizleniyor.

Bir de IKEA'nin yer dosemeleri cok dandik. destekleyici plastik taban kiriliyor ve dagiliyor zamanla. Hicbir yer icin onermem.
  • point me at the sky  (14.06.19 14:31:37) 
Ben bi yerden çim kaplama buldum yağmurlar bitince onu deneyeceğim. En azından yazın güzel olur ama Ankara'da Eylül'den sonra kullanılmaz sanırım.


  • jacque  (14.06.19 14:37:45) 
Tamam vazgeçtim :). Ahşap görünümlü fayanslar daha mantıklı bu durumda. Çimlere de baktım ama temizlemesi dert gibi duruyor.


  • kendi helvasını kavuran zombi  (14.06.19 14:54:04) 
Aynisindan alip kendim yaptim. Tabi bazi koseler olmadi, onlari da goturup marangozda kestirdim. Cok guzel durmustu, tavsiye ederim kesinlikle


  • oscar  (14.06.19 22:10:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.