malaga granada cordoba sevilla turu gun secimi yardimi

selam cuma sabahi makagaya gidip haftasonunu deniz kum gunes gece hayati gecirip
pazar - pazrt granada
pazrt sali cordoba
sali- pers sevilla diyorum sizce mantikli ? 2 gunu sevillaya ayirdim

araç mı kiralayacaksın?

  • otopsicocugu  (13.06.19 18:54:56)
dönüş sevilla'dan mı olacak? arac kiralamayacaksan ulasimi zor ve pahali bi rota olur. ronda'yi da bi sekilde listeye eklemeni tavsiye ederim.

  • in vino veritas  (13.06.19 19:22:27)
Ayni turu yaptim eve varinca ayrinti yazarim

  • basond  (13.06.19 19:32:30)
Otobusle iyi oluyor o rota.

Bence ideal, cok keyif almistim oralarda. Ama granada’ya iki tam gun olabilir. Bu arada alhambra icin bileti onceden almak lazim, unutma sakin.
  • kuehles blondes  (13.06.19 19:41:15)
Cordoba 1 gün bence maksimum. Granada'da 1 gün sadece El-Hamra sürüyor. Giriş biletini erken alın. Cordoba + Granada toplam 2-2.5 gün diyelim. Geri kalan zamanınızı Sevilla'ya ayırın.

www.eksiduyuru.com
  • Lim5  (13.06.19 19:43:20)
Cordoba'ya 1 gün yeter. Granada mükemmel bir şehir, sakın iki günden aza düşürmeyin onu hatta artırın bence bol bol bedava tapas yersiniz, artı Alhambra tabii. Malaga'ya sırf deniz için gidecekseniz kıyı şeridinde başka bir şehri de düşünebilirsiniz, öyle ahım şahım bir yer değil bence Malaga.

  • lolita  (13.06.19 20:41:01)
bana da sevilla için 2 gün fazla geldi, alcazar el-hambra'dan etkilenerek inşa edilmiş ama el-hambra'nın mükemmelliğini gördükten sonra çok da etkilemiyor insanı. başka da çok yapılacak birşey yok gibi. bir de çok basık bir şehir ben pek sevememiştim.

  • bastille  (13.06.19 22:37:02)