[]

Çalınsa uzulmeyecegim ucuz laptop

Yurtdışında kullanmak için hostelde filan calisnirsa cok uzulmeyecegim olsun önemli değil diyeceğim bir laptop arıyorum. Yaklaşık 2 ay gezmeyi planlıyorum. Kullanım amacım biraz kod yazma, uygulama geliştirme biraz yapay zeka işleri filan. Çok müthiş bir bilgisayar olmasına gerek yok. Tasinmasi ve ucuz olmasi en önemli etken. Ne önerirsiniz?
 
thinkpad x230. mkemmel seçim olur. 1.5 liraya bulursun. istersen linkini de veririm.

onun dısında hometech'in cihazları var. ultra portatif ve iyi şarjlı.
  • Techsavvy  (13.06.19 16:08:31) 
Olur bakayım bi


  • gonul_isleri  (13.06.19 17:07:44) 
bende var 750 TL'ye verebilirim istersen. SSD takarsan uçar mis gibi kullanırsın.


  • slogan bulamadik  (13.06.19 17:12:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.